Odborná péče o vaše oči /   Provozní doba:    Po – Pá   8.00 - 17.00       So zavřeno |   Možnost telefonicky se objednat.

Dioptrické brýle

Nabízíme široký sortiment moderních dioptrických brýlí nejznámějších světových značek!

Značkové dioptrické brýle nebo jen kvalitní brýle za nejlepší ceny naleznete v našem obchodě a zaručeně si vyberete ty pravé. Jsme schopni zhotovit dioptrické brýle pro náročné zákazníky, ale také brýle zcela hrazené zdravotními pojišťovnami.


Několik praktických rad, jak se starat o brýle

1) Brýle nikdy nečistěte na sucho! Všechny brýlové čočky omývejte teplou vodou se saponátem či mýdlem. Tím odmastíte i ostatní části brýlí jako jsou sedýlka, stranice i všechny drážky. Takto zůstanou Vaše brýle v perfektní kondici.

2) Mokré brýle utírejte speciální utěrkou (mikrovláknem). Dále je možné použít roztoky jako jsou čisticí a antikondenzační spreje doporučené k ošetření brýlových čoček různých materiálů i jejich úprav.

3) Pokud brýle právě nepoužíváte , uschovejte je a přenášejte v pouzdrech k tomu určených. Nikoli v kapse či volně v kabelce.

4) Brýle nasazujte a sundávejte oběma rukama , a ne za jednu stranici. Zabráníte tak jejich mechanickému poškození.

5) Nevystavujte Vaše brýle vysokým teplotám (interiér auta v létě, sauna, …) a velkým teplotním změnám.

6) Zabraňte kontaktu Vašich brýlí s chemickými látkam i (kyseliny, rozpouštědla, …, lak na vlasy) a mořskou solí.

7) Pokud již dojde k poškození brýlí , poraďte se o jejich opravě s námi dříve, než je začnete lepit vteřinovým lepidlem nebo pájet cínem.

8) V naší optice Vám rádi poskytneme běžnou údržbu Vašich brýlí (základní srovnání, zpevnění i vyčištění ultrazvukem). Dopřejte to Vašim brýlím alespoň jednou za půl roku.